Dayklik hem iş yerleri hem de müşteriler için özel randevu asistanıdır.

Dayklik nedir?

Dayklik iş yerleri için kurumsal randevu yazılımıdır. Aynı zamanda bireysel olarak kullanmak isteyenler için de mükemmel bir online ajandadır. İster iş yeriniz için isterseniz de bireysel olarak kullanın, Dayklik sizin için mükemmel bir randevu ve zaman planlama çözümüdür.


Kurumsal olmak iyi çalışan iş süreçleri gerektirir.

Randevu işinizin önemli bir parçası ise bu süreci çok iyi yönetmelisiniz. Randevu müşteriniz ile ilk temasınızdır. İlk izleniminiz profesyonel görünmeli ve süreç pürüzsüz ilerlemelidir. Dayklik randevu sürecinizi mükemmel yönetmenizi sağlar ve itibarınızı artırır.


Randevularınızı defterde mi tutuyorsunuz?

Randevuları defterde tutmak ya da internet üzerinde bir takvime girmek size yeterli gibi gelebilir. İnsanlar artık etkileşimde bulunmak istiyorlar. Kendi tercihlerini beklemeye gerek duymaksızın yapmak istiyorlar. Dayklik ile müşterilerinize bu fırsatı verin.


Telefonla randevu kabulüne de devam etmelisiniz.

Telefon hala randevu için en etkin iletişim aracıdır. Sekreteryanız gelen randevu taleplerini Dayklik ile takip eder ve hem online hem de telefonla randevu yöntemlerinin avantajlarını kullanırsınız.


İşinize özel eklentiler ile randevudan fazlası...

Dayklik işinize yardımcı olmak ve geliştirmek için tasarlanmıştır. Sadece randevu kabulü değil, aynı zamanda Müşteri İlişkileri Yönetimi özellikleri içerir. Müşterileriniz ile çevrim içi etkileşime girebilir ya da önceki randevuları inceleyebilirsiniz.

Dayklik iş kolunuzu anlar ve çalışma şeklini buna göre değiştirir. Bizimle çalışmaya başlayan her bir meslek grubunu dikkatle dinliyor, önerilerini alıyor ve işlerinin vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefliyoruz.

Dayklik ile neler yapabilirim?

Birkaç dakika içinde iş yerinizi tanımlayıp, hizmetlerinizi ekler ve takviminizi oluşturup randevu kabul etmeye başlarsınız.

Size özel ve adını sizin belirleyeceğiniz https://adiniz.dayklik.com adresinde online takviminiz oluşturulur. İş yeriniz ve hizmetleriniz ile ilgili pek çok bilgiyi ekleyebileceğiniz bu sayfanın İnternet adresini müşterilerinizle paylaşabilir, kendi internet sitenizden online randevu için bağlantı verebilirsiniz.


Randevu/Rezervasyon ile çalışan tüm iş yerleri Dayklik'te

Avukat mısınız?

Dilerseniz müvekkilleriniz Dayklik üzerinden randevu alabilir. Dilerseniz de telefonla siz randevularınızı organize edebilirsiniz. Dahası cep telefonunuzdan randevularınızı 7/24 takip edip yönetebilirsiniz.

Danışman mısınız?

Uygun zamanlarınızı, çalışma saatlerinizi belirleyin. Dilerseniz müşterilerinizle ne zaman müsait olduğunuzu randevu sayfanız üzerinden paylaşın, dilerseniz anlık olarak randevularınızı organize edin.

Diş hekimi misiniz?

Hastalarınıza profesyonel bir randevu hizmeti sunun. İtibarınız artsın, hastalarınız daha mutlu olsun. Dilerseniz sadece asistanınız randevularınızı telefonla kabul etsin. Siz hastalarınıza bakın, Dayklik 7/24 randevularınıza sizin için baksın.

Diyetisyen misiniz?

Dayklik sizin için randevu yazılımından daha fazlası... Öğrenmek için tıklayın.

Doktor musunuz?

Hastalarınıza profesyonel bir randevu hizmeti sunun. İtibarınız artsın, hastalarınız daha mutlu olsun. Dilerseniz sadece asistanınız randevularınızı telefonla kabul etsin. Siz hastalarınıza bakın, Dayklik 7/24 randevularınıza sizin için baksın.

Fotoğrafçı mısınız?

Dayklik’te size özel sayfanız üzerinden müşterileriniz size ulaşabilir ve randevu alabilir. Telefonla da randevu kabul etmeye devam edebilirsiniz. Siz deklanşöre basarsınız, Dayklik sizin için randevularınıza bakar.

Güzellik salonunuz mu var?

Müşterileriniz bekletmeye gelmez. Randevuları sıkı sıkıya takip edin. İsterseniz müşterilerinize de otomatik bilgi verin.

Dilerseniz buraya tıklayarak güzellik salonları için hazırladığımız eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

Halı saha işletmecisi misiniz?

Dayklik sizin için bir rezervasyon yazılımından daha fazlası... Öğrenmek için tıklayın.

İK departmanında mı görevlisiniz?

İş görüşmelerini organize edin. Adayları ve görüşecek personeli otomatik bilgilendirin.

Kuaför müsünüz?

Müşterileriniz bekletmeye gelmez. Randevuları sıkı sıkıya takip edin. İsterseniz müşterilerinize de otomatik bilgi verin.

Masaj salonunuz mu var?

Rahatlamaya gelen müşterileriniz stres olmasın! Randevuları sıkı sıkıya takip edin. İsterseniz müşterilerinize de otomatik bilgi verin.

Müzik/Prova stüdyonuz mu var?

Rock grubu geldiğinde işler karışmasın! Kim, ne zaman, hangi odada çalacaksa ister online seçsin, isterse sizi arasın. Stüdyonuzdaki odaları ve uygun saatlerini belirleyin. Siz işinizi geliştirmeye odaklanın, Dayklik rezervasyonlarınıza baksın.

Oto servisiniz mi var?

Servisinizde verdiğiniz hizmetleri, kapasitelerini ve uygun zamanları tanımlayın. Dilerseniz müşterileriniz online olarak rezervasyon yapsın, dilerseniz siz her şeyi organize edip müşterilerinizi bilgilendirin.

Özel ders mi veriyorsunuz?

Dilerseniz öğrencileriniz uygun zamanlarınızı seçsin, dilerseniz sadece siz uygun zamanlarınızı yönetin. Siz eğitim kalitenize odaklanın, Dayklik randevularınızı halletsin.

Psikiyatrist misiniz?

Hastalarınıza profesyonel bir randevu hizmeti sunun. İtibarınız artsın, hastalarınız daha mutlu olsun. Dilerseniz sadece asistanınız randevularınızı telefonla kabul etsin. Siz hastalarınıza bakın, Dayklik 7/24 randevularınıza sizin için baksın.

Psikolog musunuz?

Hastalarınıza profesyonel bir randevu hizmeti sunun. İtibarınız artsın, hastalarınız daha mutlu olsun. Dilerseniz sadece asistanınız randevularınızı telefonla kabul etsin. Siz hastalarınıza bakın, Dayklik 7/24 randevularınıza sizin için baksın.

Spor salonunuz mu var?

Spor hizmetlerinizi, kapasitelerini ve uygun oldukları zamanları tanımlayın. Dilerseniz müşterileriniz online olarak rezervasyon yapsın, dilerseniz siz her şeyi organize edip müşterilerinizi bilgilendirin.

Sürücü kursunuz mu var?

Profesyonel bir şekilde müşterileriniz sizinle görüşmek ve bilgi almak için randevu alabilirler. Araçlarınızın uygunluk durumuna göre direksiyon eğitim zamanlarını organize edebilirsiniz.

Tatoo salonunuz mu var?

Uygun zamanlarınızı, çalışma saatlerinizi belirleyin. Dilerseniz müşterilerinizle ne zaman müsait olduğunuzu randevu sayfanız üzerinden paylaşın, dilerseniz anlık olarak randevularınızı organize edin. Siz harika dövmeler yapın, Dayklik randevularınıza baksın.

Veteriner misiniz?

Hasta sahiplerinize profesyonel bir randevu hizmeti sunun. İtibarınız artsın, hasta sahipleriniz daha mutlu olsun. Dilerseniz sadece asistanınız randevularınızı telefonla kabul etsin. Siz hastalarınıza bakın, Dayklik 7/24 randevularınıza sizin için baksın.

Başka bir sektörde mi hizmet veriyorsunuz?

Randevu ile müşteri kabul ediyorsanız, zamanı doğru kullanmak için planlama yapmaya ihtiyacınız varsa, Dayklik tam size göre!

BT Departmanında mısınız?

Dayklik bağlantısını çalıştığınız iş yerinin web sitesine ekleyip hemen online ve profesyonel randevu sayfasına sahip olabilirsiniz.Dayklik bulutta saklanır

Tamamen bulut bilişim altyapısı ile sunduğumuz güvenli randevu hizmeti sizi pahalı ve bakımı zor bilişim yatırımlardan kurtarır. Yedekleme, güncelleme gibi işleri dert etmezsiniz.

7/24 Online Randevu

Siz rahat rahat işinize bakarsınız, Dayklik 7/24 Dünyanın her yerinden erişebileceğiniz randevularınıza sizin için göz kulak olur.

Takviminizi oluşturun

Ne zaman müsait olduğunuzu, hangi saatler arasında çalıştığınızı belirleyin. Tekrarlayan tanımlar, resmi tatiller gibi kolaylıklarda elinizin altında.

Randevu defteriniz her an yanınızda

Randevularınızı 7/24 Dünyanın her yerinden takip edin. Dayklik cep telefonlarında, tabletlerde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda çalışmak üzere tasarlandı.

Uygun zamanınızı online paylaşın

Dilerseniz müşterilerinize gerçek zamanlı ve online olarak randevu yapma olanağı sunabilirsiniz. Dilerseniz hemen, dilerseniz sizin onayınızdan sonra teyit mesajı müşterinize ulaşır.

Hatırlayın ve hatırlatın

Müşterileriniz randevularını unutabilir. Dayklik yönetim arayüzünden randevularını müşterilerinize nasıl ve ne sıklıkta hatırlatılacağını seçebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi randevu kabul edin

Müşterilerinizin ister web sitenizden yönlendirme ile isterseniz de Dayklik’te size özel sayfanızdan randevu alması mümkündür. Siz ya da asistanınız aynı zamanda telefon, e-posta vb klasik yöntemleri kullanarak randevu kabul etmeye devam edersiniz.

Herşey kayıt altında

Sizin ya da çalışanlarınızın yaptığı tüm işlemler, müşterilerinizin tüm randevu hareketleri ve mesajları kayıt altına alınır. Tekrar iletişime geçtiğinizde tüm tarihçeyi görebilirsiniz.

Dayklik'e güvenebilirsiniz

Ağımız ve sunucularımız Dünyanın en iyi bulut bilişim hizmeti veren şirketlerinde bulunmaktadır. Verilerinizi güvende tutmak için tüm iletişim SSL şifreleme ile yapılmaktadır. Yazılımımızda düzenli güncellemeler yapar ve verilerinizi sık sık yedekleriz.

Dayklik özel randevu defterinizdir

Doktorunuz, diş hekiminiz, kuaförünüz ya da oto servisinizden kolayca, istediğiniz güne randevu alırsınız. Randevu onayı cep telefonunuza ve e-posta adresinize gelir.

Aldığınız hizmetleri geçmişe dönük raporlayabilir, avukatınızla en son ne zaman görüştüğünüzü ya da diyetisyeninizi ne sıklıkla ziyaret ettiğinizi görebilirsiniz.

Dayklik size randevularınızı hatırlatabilir ve prova stüdyosunda arkadaşlarınızı bekletmezsiniz.

Hizmet aldığınız iş yeri Dayklik'te yok mu? Bütün yapmanız gereken davet etmek.

Dilerseniz Dayklik'i sadece online ajandanız olarak kullanabilirsiniz. Hatırlamak istediğiniz her şeyi ajandanıza kaydeder, dilediğiniz zaman size hatırlatılmasını isteyebilirsiniz.