Diyetisyenler Dayklik'te

Diyetisyenler ve danışanlar Dayklik ile vazgeçemedikleri yepyeni bir deneyim yaşıyorlar.

En Son Katılan Diyetisyenlerimiz

“İşlerini tamamen Dayklik ile yöneten ve kazandıkları zamanı sundukları hizmet kalitesini artırmaya ve iletişime ayıran diyetisyenlerimizden bir kaçı...”

Beslenme Atölyesi saygı,güven, duyarlılık ve güler yüzle bilim ve uzmanlığın ışığında hizmet vermeye başlamıştır. Toplumsal bir sorun haline gelmiş beslenme bozukluğunun çözümünde aktif rol almayı hedeflemektedir. Tüm yaşamınız boyunca sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak temel hedefidir.Beslenme programlarının oluşturulması ve takibi öncesinde çok daha iyi hizmet verebilmek adına danışanlarımızla ücretsi ön görüşme yapılacaktır. Atölye ile tanışın sağlınız şekillensin!

Koşuyolu'nda bulunan "beslenme ve diyet danışma merkezimizde" kilo verme, hastalıklarda beslenme, insülin direnci ve beslenme, hipotroidi durumunda beslenme, gebelik takibi, emziklilik döneminde beslenme vb. konularda danışmanlık yapmaktayız. Merkezimizde reformer pilates ve yoga dersleri de verilmektedir. Dr. Diyetisyen Huriye Tümer

Takvim

Online Randevu Almak İçin

Diyetisyene ait online randevu sayfasına giderek takvimde uygun zamanı seçebilirsiniz. Randevunuz onaylandığında SMS ve e-posta ile bilgi alacaksınız.

Diyetisyen misiniz?

Dayklik sizin için randevu yazılımından daha fazlası...

Takvim

Neden Online Randevu?

En uygun zamanı kolayca seçebilirsiniz.

Telefonda bekleyerek vakit kaybetmezsiniz.

Hatırlatmalar sayesinde randevunuzu unutmazsınız.

Hizmetleri inceleyip size en uygun olanına karar verirsiniz.

Geçmiş randevularınızın raporunu alabilirsiniz.

Dilerseniz kolayca tek tıkla randevuyu iptal edebilirsiniz.

Genel Dayklik Özellikleri

Uygulamamızı sürekli geliştiriyoruz

Dayklik bulutta saklanır

Tamamen bulut bilişim altyapısı ile sunduğumuz güvenli randevu hizmeti sizi pahalı ve bakımı zor bilişim yatırımlardan kurtarır. Yedekleme, güncelleme gibi işleri dert etmezsiniz.

7/24 Online Randevu

Siz rahat rahat işinize bakarsınız, Dayklik 7/24 Dünyanın her yerinden erişebileceğiniz randevularınıza sizin için göz kulak olur.

Takviminizi oluşturun

Ne zaman müsait olduğunuzu, hangi saatler arasında çalıştığınızı belirleyin. Tekrarlayan tanımlar, resmi tatiller gibi kolaylıklarda elinizin altında.

Randevu defteriniz her an yanınızda

Randevularınızı 7/24 Dünyanın her yerinden takip edin. Dayklik cep telefonlarında, tabletlerde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda çalışmak üzere tasarlandı.

Uygun zamanınızı online paylaşın

Dilerseniz müşterilerinize gerçek zamanlı ve online olarak randevu yapma olanağı sunabilirsiniz. Dilerseniz hemen, dilerseniz sizin onayınızdan sonra teyit mesajı müşterinize ulaşır.

Hatırlayın ve hatırlatın

Müşterileriniz randevularını unutabilir. Dayklik yönetim arayüzünden randevularını müşterilerinize nasıl ve ne sıklıkta hatırlatılacağını seçebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi randevu kabul edin

Müşterilerinizin ister web sitenizden yönlendirme ile isterseniz de Dayklik’te size özel sayfanızdan randevu alması mümkündür. Siz ya da asistanınız aynı zamanda telefon, e-posta vb klasik yöntemleri kullanarak randevu kabul etmeye devam edersiniz.

Herşey kayıt altında

Sizin ya da çalışanlarınızın yaptığı tüm işlemler, müşterilerinizin tüm randevu hareketleri ve mesajları kayıt altına alınır. Tekrar iletişime geçtiğinizde tüm tarihçeyi görebilirsiniz.

Dayklik'e güvenebilirsiniz

Ağımız ve sunucularımız Dünyanın en iyi bulut bilişim hizmeti veren şirketlerinde bulunmaktadır. Verilerinizi güvende tutmak için tüm iletişim SSL şifreleme ile yapılmaktadır. Yazılımımızda düzenli güncellemeler yapar ve verilerinizi sık sık yedekleriz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kapat