Müzik / Prova Stüdyoları Dayklik'te

Online Randevu Almak İçin

Stüdyoya ait online randevu sayfasına giderek takvimde uygun zamanı seçebilirsiniz. Randevunuz onaylandığında SMS ve e-posta ile bilgi alacaksınız.

Müzik / Prova Stüdyonuz mu var?

Dayklik herkes için randevu yazılımıdır. Hastaneler, doktorlar, diş hekimleri, diyetisyenler, danışmanlar, kuaförler, güzellik salonları ve diğer pek çok iş kolu için mükemmel randevu çözümüdür.Neden Online Randevu?

  • En uygun zamanı kolayca seçebilirsiniz.
  • Telefonda bekleyerek vakit kaybetmezsiniz.
  • Hatırlatmalar sayesinde randevunuzu unutmazsınız.
  • Hizmetleri inceleyip size en uygun olanına karar verirsiniz.
  • Geçmiş randevularınızın raporunu alabilirsiniz.
  • Dilerseniz kolayca tek tıkla randevuyu iptal edebilirsiniz.
  • Farklı iş yerleri arasında en uygununu tercih edebilirsiniz.


Stüdyom var, Dayklik ile neler yapabilirim?

Rock grubu geldiğinde işler karışmasın! Kim, ne zaman, hangi odada çalacaksa ister online seçsin, isterse sizi arasın. Stüdyonuzdaki odaları ve uygun saatlerini belirleyin. Siz işinizi geliştirmeye odaklanın, Dayklik rezervasyonlarınıza baksın.

Birkaç dakika içinde iş yerinizi tanımlayıp, hizmetlerinizi ekler ve takviminizi oluşturup randevu kabul etmeye başlarsınız.

Size özel ve adını sizin belirleyeceğiniz https://adiniz.dayklik.com adresinde online takviminiz oluşturulur. İş yeriniz ve hizmetleriniz ile ilgili pek çok bilgiyi ekleyebileceğiniz bu sayfanın İnternet adresini müşterilerinizle paylaşabilir, kendi internet sitenizden online randevu için bağlantı verebilirsiniz.

Müzik / Prova Stüdyonuz mu var? İş Yeri Açın
Dayklik bulutta saklanır

Tamamen bulut bilişim altyapısı ile sunduğumuz güvenli randevu hizmeti sizi pahalı ve bakımı zor bilişim yatırımlardan kurtarır. Yedekleme, güncelleme gibi işleri dert etmezsiniz.

7/24 Online Randevu

Siz rahat rahat işinize bakarsınız, Dayklik 7/24 Dünyanın her yerinden erişebileceğiniz randevularınıza sizin için göz kulak olur.

Takviminizi oluşturun

Ne zaman müsait olduğunuzu, hangi saatler arasında çalıştığınızı belirleyin. Tekrarlayan tanımlar, resmi tatiller gibi kolaylıklarda elinizin altında.

Randevu defteriniz her an yanınızda

Randevularınızı 7/24 Dünyanın her yerinden takip edin. Dayklik cep telefonlarında, tabletlerde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda çalışmak üzere tasarlandı.

Uygun zamanınızı online paylaşın

Dilerseniz müşterilerinize gerçek zamanlı ve online olarak randevu yapma olanağı sunabilirsiniz. Dilerseniz hemen, dilerseniz sizin onayınızdan sonra teyit mesajı müşterinize ulaşır.

Hatırlayın ve hatırlatın

Müşterileriniz randevularını unutabilir. Dayklik yönetim arayüzünden randevularını müşterilerinize nasıl ve ne sıklıkta hatırlatılacağını seçebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi randevu kabul edin

Müşterilerinizin ister web sitenizden yönlendirme ile isterseniz de Dayklik’te size özel sayfanızdan randevu alması mümkündür. Siz ya da asistanınız aynı zamanda telefon, e-posta vb klasik yöntemleri kullanarak randevu kabul etmeye devam edersiniz.

Herşey kayıt altında

Sizin ya da çalışanlarınızın yaptığı tüm işlemler, müşterilerinizin tüm randevu hareketleri ve mesajları kayıt altına alınır. Tekrar iletişime geçtiğinizde tüm tarihçeyi görebilirsiniz.

Dayklik'e güvenebilirsiniz

Ağımız ve sunucularımız Dünyanın en iyi bulut bilişim hizmeti veren şirketlerinde bulunmaktadır. Verilerinizi güvende tutmak için tüm iletişim SSL şifreleme ile yapılmaktadır. Yazılımımızda düzenli güncellemeler yapar ve verilerinizi sık sık yedekleriz.

Müzik / Prova Stüdyonuz mu var? İş Yeri Açın